Vrijdagmiddag 13 maart verzamelden 70 enthousiaste leden zich voor de informatiemiddag over de meerdaagse reis naar Noord-Holland en Texel. De grote opkomst onderstreepte direct de populariteit van deze reis.
Bij binnenkomst kreeg iedereen een kopje koffie/thee aangeboden. Er ontstond direct al een gezellige, levendige sfeer in de overvolle Oase.
De presentatie werd verzorgd door Mariëtte van Pelt van Brabant Expres en verliep vlot. Met digitale ondersteuning werden de hoogtepunten van de reis op een duidelijke en inspirerende manier gepresenteerd. De beelden van uitgestrekte polders, pittoreske dorpjes en het karakteristieke Texel wisten de aanwezigen zichtbaar te boeien. Vragen werden direct en helder beantwoord, waardoor iedereen een goed beeld kreeg van het programma en de mogelijkheden.
Na afloop van de presentatie werd een kleurrijk, geïllustreerd programmaboekje, met tot in detail uitgewerkte informatie, en een inschrijfformulier uitgedeeld. Hier werd massaal gebruik van gemaakt; het merendeel van de aanwezigen vulde ter plekke het formulier in. Dit bleek geen overbodige luxe, want de eerste bus was diezelfde middag volledig volgeboekt.
De belangstelling was dermate groot dat de organisatie inmiddels geregeld heeft dat er een tweede bus ingezet gaat worden. Iedereen die vrijdag 13 maart heeft ingeschreven kan dus sowieso mee. Omdat we met twee bussen gaan, is er nog een aantal plaatsen beschikbaar. Wil je ook mee?
Vrijdag 3 april kun je tussen 10.00 - 12.00 uur in de Oase inschrijven.
Klik op een foto voor volledig beeld